Jak jde život?

29. října 2012 v 11:15 |  Moje kecy
Jsem zpět a přináším novinky z mého života. Nového není v podstatě nic, jen jsem pořád v jednom kole. Každý den odpoledne pracuju, plus do toho hodiny klavíru a teď ještě navíc francouzština v jazykovce.

K francouzštině jsem si během mých let na gymnáziu vypěstovala mírný odpor a i když jsem z ní maturovala, nijak mě nebavila ani potom. Rozhodla jsem se ale, že když na ní budu chodit do jazykovky, nebude to určitě to samé co ve škole (čti: testy, zkoušení a tak podobně) a tak jsem se přihlásila. Musím říct, že mě to zase začíná bavit. Na kurzu jsme sice jen tři studenti, ale o to víc se dostanou všichni ke slovu. Plus, náš učitel je rodilý francouz, který ale mluví perfektně česky a to si myslím, že je výborná kombinace.

Další novinka: koupila jsem si Kindle. Pro ty, kdo neví, je to elektronická čtečka knih. Sice moc času nemám, ale po večerech si vždycky hodinu dvě čtu. Kindle je super vynález. Obrazovka vypadá skoro jako obyčejný papír, takže mě při čtení nebolí oči, jako když jsem četla na počítači. Samozřejmě ale nezanevřu na normální knížky. Chystám se navrhnout některé tituly rodičům, jako dárek k Vánocům. A když mluvíme o Vánocích, už máte koupené dárky? Já ano, heč! :D
 


Komentáře

1 Elisis Elisis | Web | 30. října 2012 v 15:53 | Reagovat

Jsem ráda, že ses vrátila, a zase jsem se o Tobě něco dozvěděla :)
Je skvělé, že jsi dala francouzštině znovu šanci a škola Tě neodradila ;) Francouzština je hodně těžký jazyk, takže Ti držím palce, ať to všechno zvládneš a přiučíš se novým věcem :) U nás ve škole mě teď kroužek konverzace angličtiny v pátek, a je to skvělé, protože na ajinu jakožto předmět máme naši třídní, která v tom není vůbec dobrá, a ten kroužek máme s druhou učitelkou, která angličtině rozumí a mluvíme celou hodinu anglicky :)

Ségra s přítelem mají také kindle, ale ségra moc nečte, takže ho skoro nepoužívá :D Také se mi líbí, že je to jako obyčejná stránka a nemusíš koukat do zářícího monitoru, ale já jsem stejně pro normální knihy :)
A co se týče dárků, nemám ještě nic a ani nevím, co bych měla koupit ... Nechceš sem napsat, co máš Ty, třeba mě pak něco napadne :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama