Říjen 2012

Jak jde život?

29. října 2012 v 11:15 Moje kecy
Jsem zpět a přináším novinky z mého života. Nového není v podstatě nic, jen jsem pořád v jednom kole. Každý den odpoledne pracuju, plus do toho hodiny klavíru a teď ještě navíc francouzština v jazykovce.

K francouzštině jsem si během mých let na gymnáziu vypěstovala mírný odpor a i když jsem z ní maturovala, nijak mě nebavila ani potom. Rozhodla jsem se ale, že když na ní budu chodit do jazykovky, nebude to určitě to samé co ve škole (čti: testy, zkoušení a tak podobně) a tak jsem se přihlásila. Musím říct, že mě to zase začíná bavit. Na kurzu jsme sice jen tři studenti, ale o to víc se dostanou všichni ke slovu. Plus, náš učitel je rodilý francouz, který ale mluví perfektně česky a to si myslím, že je výborná kombinace.

Další novinka: koupila jsem si Kindle. Pro ty, kdo neví, je to elektronická čtečka knih. Sice moc času nemám, ale po večerech si vždycky hodinu dvě čtu. Kindle je super vynález. Obrazovka vypadá skoro jako obyčejný papír, takže mě při čtení nebolí oči, jako když jsem četla na počítači. Samozřejmě ale nezanevřu na normální knížky. Chystám se navrhnout některé tituly rodičům, jako dárek k Vánocům. A když mluvíme o Vánocích, už máte koupené dárky? Já ano, heč! :D