Sportovní fanoušek

17. června 2012 v 12:06 | Beth |  Moje kecy
Jak jsem na tom se sportem?


I když aktivně sportovat samozřejmě nemůžu, tak když v televizi dávají třeba můj zamilovaný hokej či cokoliv jiného, čeho se účastní náš sportovec či tým, hned jsem u obrazovky a napjatě sleduju.

Tedy, já bych i sportovat mohla, jen u nás prostě žádná možnost sportu, který bych mohla dělat, není. Bavil by mě třeba hokej, či spíš sledge hokej. U nás prý nějaký tým je, ale zrovna tenhle sport praktikovat nemůžu. Takže se prostě musím spokojit s fanděním u televize. (Mimochodem, podle mamky fandím hůř jak chlap :D )

K hokeji mě vlastně přivedl táta. Pokaždé, když hrála reprezentace, tak se koukal a já i brácha s ním, ale co mě asi nejvíc ovlivnilo, byly OH 1998. Byla jsem tu dobu v lázních a ráno jsem se nějak vzbudila dřív a zapla si televizi. No a tam běžely ty památné poslední vteřiny finále. Od té doby se dívám na každý zápas, který reprezentace hraje.

Včera jsem koukala na fotbal, i když ten teda zrovna moc nemusím, ale když už hráli naši a nic jiného nedávali, tak jsem si řekla, že se kouknu. A potěšili mě, takže jsem ráda.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama