Misfits

26. ledna 2012 v 18:09 | Beth |  Moje kecy
Znáte tento seriál? Pokud ne, vězte, že stojí za to s ním začít!


ČSFD píše: Jak dokáže jedna záhadná bouře zamávat životy pětice mladých Londýňanů? Rozhodně více, než by se na první pohled zdálo. Alisha, Curtis, Kelly, Nathan a Simon se nedobrovolně sešli při výkonu veřejně prospěšných prací za prohřešky, které ve své minulosti napáchali. Jednoho dne je však zastihne nejpodivnější meteorologická událost v historii Velké Británie, která v nich zanechá zvláštní schopnosti. Dokáží se však mladiství delikventi, kteří mají k hrdinským ideálům skutečně daleko, vypořádat s touto změnou, která může přinést více komplikací, než užitku? A zapůsobila bouře i na ostatní obyvatele Londýna? Svěží seriál z Velké Británie zajímavě kombinuje v jednotlivých epizodách akční, dramatické i černohumorné scény a díky uvěřitelnosti hlavních postav se MISFITS stávají jedním ze seriálových překvapení roku 2009.

Reakce některých lidí je, že je to stejné jako Heroes. Vím o čem tak zhruba Heroes jsou, ale neviděla jsem je a ani po tom celkem netoužím, ale musím souhlasit, že jsou si tyto dva seriály podoné, ale jen v té hlavní věci a to, že postavy získají nadpřirozené schopnosti. Jinak je to úplně jiné.

Tenhle seriál se mi prostě líbí už jen proto, že je britský (ano, od jisté doby jsem anglofil....či britofil nebo jak to chcete nazvat...). Prostě je to vtipné, akční a prostě se to vymyká všemu, co jsem doposud viděla.

Hrdinové seriálu nejsou dokonalí (a že dokážou i docela brutálně vraždit!) a každá postava je originální, každá má své vlastní problémy a tak dál. V určitých chvílích mě teda pár věcí štvalo (jako třeba ty časté erotické scény a pár dalších maličkostí...), ale jinak tenhle seriál doporučuju.

Otázka pro ty, kteří Misfits znají: Jakou postavu máte nejradši? U mě to bude asi Nathan, ale hned vedle něj mám Simona.
 


Komentáře

1 Elisis Elisis | Web | 26. ledna 2012 v 21:36 | Reagovat

Vypadá to dobře, i když mi přijde, že takových seriál a filmů je spousta .. Ale možná by mě to mohlo bavit, zkusím zkouknout pár epizod ;)
Nic není bez chyby, i když lechtivé scény někdy dokážou otrávit :D

2 Kirma Lee Kirma Lee | Web | 24. února 2012 v 20:25 | Reagovat

Viděla jsem všechny 3 řady a můžu říct, že mě tenhle seriál naprosto uchvátil. Moje nejoblíbenější postavy jsou Simon, Kelly a Nathan :D Jinak máš pravdu, ty erotický scény jsou tam podle mě docela přehnaně často a dlouhý. Navíc, jak tam Alisha většinou předvádí ty věci... no to ni taky přijde nenormální xD Je to fakt povedený, má to hlavu a patu a Heroes sem taky neviděla, ale myslim, že to má podobnej základ, jen Misfits jsou oblíbenější a na můj vkus lepší :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama