TADY mě taky najdete *** KOMENTÁŘOVÁ POVÍDKA

Dobré (nevyspalé ale spokojené) ráno!

8. října 2011 v 9:06 | Beth |  Knižní koutek
Měla bych číst Hraničářova učně, ale jedna knížka mě zaujala natolik, že jsem ji přečetla za jednu noc. Teď jsem sice nevyspalá, ale stálo to za to!The Hunger Games (The Hunger Games, #1)

The Hunger Games od Suzanne Collins
Moje hodnocení 5/5

Knížka je úplně úžasná. Dokonale mě vtáhla do děje, což se mi u žádné knížky v poslední době nestalo. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a prostě jsem ji musela dočíst. Slyšela jsem o ní docela dost chvály a asi proto jsem se do ní nechtěla najdřív pustit, ale udělala jsem chybu, že jsem to tak dlouho odkládala.

Kousek oficiálního popisu knihy (upravená mnou, bez velkých spoilerů): V troskách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem s nablýskaným hlavním městem Kapitolem a dvanácti okolními kraji. Kapitol jim vládne krutou a tvrdou rukou. Poslušnost si udržuje kláním Hunger games zvrácenou televizní reality show, ve které každoročně jedna dívka a jeden chlapec z každého kraje v rozmezí 12-18 let nedobrovolně bojují o život v aréně proti ostatním.
 


Komentáře

1 Elisis Elisis | Web | 29. října 2011 v 17:55 | Reagovat

To se mi taky ještě u žádné knihy nestalo, že bych se od ní doslova nemohla odtrhnout. Ale hlavně, že si tu noc neprobděla nadarmo :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama