Nedobytná Pevnost

9. srpna 2011 v 16:50 | Beth |  Moje kecy
Jistě jste si všimli, že teď nějak na blog nedávám články tak jako dřív. Hned vysvětlím, co celé dny vyvádím :-)


Především je to tím, že u nás doma máme návštěvu na celý tento týden, takže pořád někde trajdáme. Blogu musí jít prostě stranou. Ale nebojte se, hned jak zase návštěva odfrčí, všechno se vrátí do starých kolejí. Prozatím se můžete zapojit do Srpnového čtení či do Hádanky č.3.

Dneska jsem měla nákupní den. Nebudu popisovat vše, co jsem si koupila, ale můj největší úlovek je prstýnek z chirurgické oceli se vzorem draka.

Omlouvám se, že je to trochu rozmazané, ale nešlo s tím nic dělat.

A teď se dostávám k hlavnímu bodu článku. Ve městě, kde bydlím jsem zjistila, že není k dostání časopis Pevnost. Do teď jsem si tenhle časopis kupovala jen občas a nepravidelně, ale říkala jsem si, že bych to mohla začít odebírat pravidelně. V červenci jsem si Pevnost koupila v Praze a tam s tím nebyl problém, ale u nás jsem byla ve třech trafikách a nic. V jedné trafice vůbec nevěděli, co to Pevnost je, v druhé byla vyprodaná a ve třetí mi řekli, že tam ji vůbec nedostávají.

Rozhodla jsem se tedy pro předplatné, abych měla jistotu, že mi žádné číslo neunikne.

Tak se zatím mějte a koukejte se zapojit do čtení, ať to nečtu sama! (Ještě s Elisis - děkuji ti dobrá duše :-) )
 


Komentáře

1 Elisis Elisis | Web | 9. srpna 2011 v 19:11 | Reagovat

Tak to chápu, věnuj se návštěvě, ta je přednější. Jelikož přijela na týden, tak bude asi zdaleka :)
Prstýnek je moc pěkný, takové se mi taky líbí. Obyčejné, ale pěkné. Ještě jsem na malinké diamanty nebo stříbro, ale většinou nejsou pravé (kvůli ceně :D).
u nás máme jenom jednu trafiku. Jedna, kde byla moje teta, tak je zavřená a je tam ovoce a zelenina :D Druhá, ta paní zemřela a třetí je někde daleko u sazky :D
Ale snad budou mít Pevnost tam, kde jí měli vyprodanou. Jestli teda vychází na začátku měsíce, tak tam zkus zajít dřív ;)
Určitě se zapojím do čtení. Ale teď mám trochu problémy ze sims, nefungujou mi downy .. přemýšlela jsem o komiksu, ale z toho asi nic nebude. Navíc kvůli downům se hra seká, takže po dvouhodinovém stahování je zase musím všechny smazat .. věř mi, to dokáže naštvat! :/

A za čtení, nemáš vůbec zač, čtu ráda :) Já děkuju tobě za názory ;)

2 Tigris Tigris | Web | 11. srpna 2011 v 20:01 | Reagovat

Pevnost...to mi něco říká. Jedno vydání jsem asi četla. Prstýnek i přes tu kvalitu fotky vypadá hezky. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama