TADY mě taky najdete *** KOMENTÁŘOVÁ POVÍDKA

Má dlouhá absence je pomalu u konce!

26. srpna 2011 v 14:24 | Beth
Zase jsem tu dlouho nebyla. Začalo to tím, že jsem tu měla ségru a potom jsem odjela pryč...


Potom jsem zase nějak neměla náladu, tak jsem přemýšlela co nového dát na blog, ale také jsem myslela na jiné věci a to na školu.

No jo, už to zase brzy nastane. Já mám ještě nějaké resty z letního semestru, tak to musím dodělat. Čím víc se to blíží, tím víc se toho děsím. Nejspíš kvůli tomu taky moc nemám náladu nic napsat i když by toho bylo celkem hodně, zvlášť dnešek :D (víc vysvěstlím někdy v příštím článku)

Taky teď dočítám naše Srpnové čtení a porozhlížím se po internetu kvůli inspiraci na nové druhy hádanek a kvízů pro vás. Navíc mi včera došlo zářijové číslo Pevnosti, takže o zábavu je postaráno. Je tam mnoho článků, které stojí za zmínku plus chystám recenzi na povídku Dům Pamětí, která se objevila v červencové Pevnosti. Moc se mi líbila, tak ji shrnu, aby ti, kteří Pevnost nekupují měli možnost vědět o čem povídka byla.

Tak se zatím mějte krásně a užívejte volna a sluníčka dokud to jde!
 


Komentáře

1 Elisis Elisis | Web | 29. srpna 2011 v 10:31 | Reagovat

To znám, když už přijedeš, chceš si odpočinout, a nemáš náladu na PC ;) Držím palce, ať zvládneš testy :) Ségra dělala opraváky z daní, a zvládla to z F na A :) Taky nad tím seděla skoro čtyři dny.
Srpnové čtení, jsem skoro v půlce, doufám, že to stihnu dočíst :)
Už se těším na recenzi ;)
Taky si užívej volna a sluníčka,  měj se fajn .)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama