TADY mě taky najdete *** KOMENTÁŘOVÁ POVÍDKA

Moje recenze: Harry Potter 7 2.část

21. července 2011 v 21:21 | Beth |  Moje kecy
Právě jsem se vrátila z kina. Jaké jsou mé první dojmy? (POZOR SPOILERY!)


No, celkový dojem: skvělé zakončení série. Když se na to ale kouknu po částech, tak bych našla pár věcí, které se mi nelíbí.

Začněme ale pozitivně. První věc: Hermiona jako Bellatrix neměla chybu! To její stydlivé "Dobrý den." mě prostě dostalo. Jen je škoda, že ta scéna nebyla trošku delší. U jízdy v Gringottovském podzemí jsem maličko zalitovala, že jsem nešla na 3D (ale co není, může být, že :-D ).

Budu se na to muset podívat ještě jednou, ale co mi hodně utkvělo v hlavě je Snapeova smrt a vzpomínky. Mohlo tam toho být ještě víc, ale i tak to stačilo. Ale kupodivu mě to nedostalo tak, jak jsem si myslela, že mě to dostane. Koneckonců Snape je můj oblíbenec. Sice jsem si tak trochu zakrývala uši, když Voldemort se Snapem mluvil a já věděla, co má přijít, ale nakonec to tak hrozné nebylo. Čekala jsem to brutálnější. Ta první vzpomínková scéna, kde malý Snape vylézá zpoza stromu byla kouzelná. Jediné, co mě naštvalo bylo místo, kde ho zabila Nagini. Neměla to náhodou být Chroptící chýše??? Dobře, místo zas není tak důležité, ale přece jen...

No, vezmu to rychle a kdyžtak článek ještě dodatečně upravím. Bitva o Bradavice úžasná (ty sochy jsou...to ani nejde popsat, strašně se mi líbí), Voldemortova smrt a následné Harryho procházení kolem všech přeživších mohlo být...trošku jiné. Čekala jsem nějaké trochu jásání, což se tedy nekonalo.

Ještě se mi taky moc líbila scéna s Malfoyem v Komnatě nejvyšší potřeby. Tak nějak jsem si to i představovala.

Jako zakončení to bylo skvělé. Pár věcí bych změnila, ale celkově se mi to líbilo. A co vy? Když jste článek otevřeli, tak jste buď film už viděli nebo jste zvědaví před tím než na film půjdete :-) Pokud jste film viděli, líbí se vám? A pokud ne, tak co se vám nelíbilo? Ráda bych znala vaše názory ať už kladné či záporné.
 


Komentáře

1 simar simar | Web | 21. července 2011 v 21:59 | Reagovat

Můj názor je takový...Severus Snape byl podle mě zavražděn až moc brutálně. Se Severusem prožívám už 10let.Takže mě to dost vzalo..:// Jinak film byl dost upravený vůči knížce.Jinak se mi moc líbil..:))

2 Elisis Elisis | Web | 22. července 2011 v 20:28 | Reagovat

Na nějakou takovou podobnou recenzi se chystám :D
HP poslední část jsem viděla, hezky jsem si pobrečela, s myšlenkou, že Harryho drželi při životě jen proto, aby ho poté mohl Voldemort zabít. S myšlenkou, že snad vážně zemřel. Oči mi visely u Snapeových vzpomínek. Protože Brumbála vlastně zabil proto, aby to všechno mohli dokončit. Nevěděla jsem, že miloval Lilly, ale i tak, nedokážu si představit, kdyby byl Harryho otcem a vlastně by to ani nešlo.

Mluvíš mi z duše. Od konce jsem vážně čekala trochu víc. Když všichni viděli, že Harry zabil Voldemorta (samozřejmě s pomocí Nevilla), nějak jim to jakoby bylo jedno. To mě docela překvapilo, když se nad tím teď zamyslím.

Navíc jsem myslela, že Harry a Hermiona, ale tak i Ron se k ní celkem hodí.. Ta poslední scéna kdy odjížděli společně do Bradavic a roriče na ně mávají už s 36 lety byla celkem dojemná, ale stejně nemůžu věřit, že už to je .. konec ;)
Tak jsem se trochu rozepsala, chtěla si názor no :D

3 Beth Beth | Web | 23. července 2011 v 9:48 | Reagovat

Wow Elisis díky za tvůj dlouhý názor. Ani v nejmenším mi nevadí, že je tak dlouhý. Právě o to mi jde. Aby se lidé vyjádřili. Díky, díky, díky! :-)

Simar, tobě taky děkuju. Snape by taky můj oblíbenec :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama