Minecraft vs Warcraft

8. července 2011 v 19:02 | Beth |  Moje kecy
Ač jsem holka, Warcraft jsem párkrát zkusila hrát, ale byla jsem spíš nepravidelný hráč. Většinou mě to přestalo bavit po týdnu či 14 dnech. Nerozuměla jsem (a dodneška nerozím) řečem zkušených hráčů.

Mají různé výrazy pro prvky ve hře, ale když jsem někomu řekla, že vyrábím brnění nebo že moje postava umí vařit jídlo, tak na mě většina lidí koukala jak na marťana.

Velké zkušenosti s tím tedy nemám, takže se o tom tady rozepisovat nebudu.

Spíš mě zaujala jedna zpráva, která se objevila na stránce Topzine.cz. Píše se tam, že hra s názvem Minecraft dohání WoW v počtu hráčů. Kdybych neznala Minecraft, nevěřila bych, že tu existuje něco lepšího a propracovnějšího než je Warcraft.

Každý o Minecraftu pořád básnil a tak jsem si tak říkala: "Co je na tom tak zvláštního?" Podle screenů ze hry to moc převratně tedy nevypadalo, ale přesto jsem si to sehnala. První dojem ze hry byl: "Co je to ksakru za blbost?!" Postupně jsem se do toho dostávala a bavilo mě to čím dál víc. Ve hrách, kde si můžu dělat v podstatě co chci, si přímo libuji.

Za nějaký čas mě to sice také přestalo bavit, ale i tak si občas ještě zahraju a tuto hru doporučuji všem k vyzkoušení. I když hra nevypadá zrovna graficky nejlépe, je hra graficky náročná a na starším počítači to nespustíte. Vím to z mé vlastní zkušenosti.

Další informace o Minecraftu naleznete tady.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama