TADY mě taky najdete *** KOMENTÁŘOVÁ POVÍDKA

Jak dostat v práci padáka?

26. července 2011 v 12:23 | Beth |  Moje kecy
Na Topzine.cz jsem našla článek, jehož obsah mě někde celkem šokoval. Chcete v práci dostat padáka? Tady je "návod"...

(Zdroj: Topzine.cz)

1. Oholila si hlavu kvůli charitě

Servírka Stacey Fearnall se rozhodla přispět na charitu tím, že si oholí hlavu. Svou účastí na akci pomohla vybrat 2 700 dolarů pro organizaci Cops for Cancer, která se zaměřuje na výzkum rakoviny. Šestatřicetiletá servírka ale dostala padáka, jelikož odmítala nosit paruku.
Já:To je fakt síla. Někdo chce udělat dobrou věc a co za to dostane? Ne nadarmo se říká: "Pro dobrotu na žebrotu."

2. Status na facebooku

Facebook je nepochybně fenoménem moderní doby, může vám ale také zavařit. Špatně dopadla Britka Kimberly Swann, která na facebookový status napsala poznámku, podle které její šéf usoudil, že v práci není spokojená. I ona se ocitla bez práce.
Já: No jo...starý dobrý Facebook. Obzvášť tam je dobré dávat si pozor, co píšete.

3. Sexy vizáž

Nepochybně jste už slyšeli o Američance, která svým sex-appealem odváděla ostatní zaměstnance banky od práce. Půvabná Debrahlee Lorenzan, která si vždy zakládala na eleganci, dostala jednoho dne vyhazov kvůli tomu, že svým zevnějškem rozptylovala zaměstnance. Debrahlee prohlásila, že šéfům by se nezavděčila ani ve chvíli, kdy by přišla oblečená do pytle od brambor.

4. Měla sex před svatbou

Učitelka Jarretta Hamilton, působící na křesťanské škole, otěhotněla před svou již druhou svatbou. Právě druhá svatba byla důvodem, proč nepovažovala za nutnost počkat si až na svatební noc. To se jí nevyplatilo, ředitel instituce ji okamžitě vyhodil.

5. Přejel sněhuláka

Vtipálci z univerzity ve městě Urbana postavili uprostřed silnice sněhuláka. Řidič městské dopravy se ale rozhodl sněhuláka zneškodnit, vjel na okamžik do protisměru a srazil celé sněhové dílo. Studenti ho natočili a na internet umístili video s názvem: Šílený řidič autobusu brutálně zavraždil sněhuláka. Bohužel jeho nadřízený to jako žert nebral, a řidič musel s prací skončit.
Já: Taková blbost. Spíš bych řekla, že studenti by měli být trochu potrestáni. Stavět sněhuláka doporstřed silnice???

6. Nemístný polibek

Zamilovaná žena políbila na pracovišti svého kolegu, nebyli přítomni žádní zákazníci ani zaměstnanci. In flagranti ji zachytil firemní kamerový systém, a žena dostala na místě padáka. Turecký soud ale přikázal firmě vzít ženu zpět, šlo prý jen o tzv. ukradený polibek.
Já: Neřeknu, kdyby ji načapali osobně, ale kamerou. No i když, ono to vyjde skoro nastejno. Dostat kvůli tomu ale vyhazov mi přijde moc.

7. Dala do hamburgeru plátek sýra

Zaměstnankyně McDonald's v Holandsku prodala svému kolegovi hamburger. Na jeho přání ale do pochoutky přidala plátek sýra, což odnesla vyhazovem. Proměnila totiž hamburger v cheeseburger, a záměrně tak prý obohatila svou rodinu, kamarády a kolegy. Po svém zaměstnavateli ale nakonec vysoudila 4 200 eur za pět měsíců slíbené práce.
Já: Tady je to naprosto nepochopitelné a směšné...

8. E-mail s velkými písmeny

Finanční úřednice Vicki Walker nevhodně umístila do e-mailu vykřičníky, velká písmena a červeně zvýrazněná slova. Údajně se jednalo o mírně hysterický text. Přestože dostala padáka, nakonec vysoudila 17 000 dolarů.
Já: Capslock dneska každý považuje za řvaní, tak pozor na to.

9. Zpronevěra dvou kuponů na vratné lahve

Zaměstnankyně supermarketu Barbara E., která zůstala pracovišti věrná třicet let, údajně naúčtovala na své jméno dva kupony od vratných lahví, které jí nepatřily. Barbara ale tvrdí, že její byly. Navzdory tomu byla propuštěna za zpronevěru 48 a 82 centů.
Já: Nepochopím. Jen dva, no a co. Kdybych bylo třeba sto, tak dobře, ale tohle nechápu.

10. Chtěla mít největší prsa v Evropě

Annina Ulrichová dostala padáka za prsní implantáty, kterými dosáhla velikosti 42H. Do kanceláře se prý nehodily a značně tím poškodila dobrou pověst firmy.
Já: Za krásu se musí trpět. (ironie)
 


Komentáře

1 Elisis Elisis | Web | 26. července 2011 v 15:14 | Reagovat

Většina mi teda připadá jako pěkná blbost, za kterou je vyhodili. Fakt se divím, že ti šéfové vůbec byli "šéfové".

2 Tereza Matoušková Tereza Matoušková | E-mail | Web | 28. července 2011 v 9:06 | Reagovat

Lidská blbost je nekonečná.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama