Čtěte - Důležité!

4. července 2011 v 11:46 | Beth |  O blogu - důležité!
Dobrý den,
vítám všechny, kteří zavítali na tento blog. V první řadě musím vysvětlit, o co že tady půjde. Blog bude zřejmě zajímat všechny, kteří mají rádi psaní a píšou své povídky či básně, ale zkusit to můžou i ti, kteří by to jen rádi vyzkoušeli.

V podstatě půjde o to, že já (nebo i někdo z vás, ale o tom později) napíšu začátek příběhu a ostatní pak dole v komentářích budou psát pokračování. Vždycky se určí, kolik komentářů je jednu kapitolu a já to pak dám dohromady a dám na blog, jako jedna kapitola a tak to bude pokračovat, dokud příběh neskončí.

Žánr bude (skoro) vždy na vás, ale nesmí to být nějaká slátanina. Zkuste to brát trochu vážně. Takže ne, že budete míchat fantasy a sci-fi dohromady nebo že budete míchat historické postavy, které by neměli možnost se potkat.

Jistě, budou tu i různé parodie, ale podrobnosti o tom, co se v dané povídce smí a co ne, budou vždycky napsané v úvodu povídky.

Takže, to je asi tak vše. Všichni jste vítáni to tu vyzkoušet a popřípadě napsat svůj názor nebo připomínku. Připomínky mohou zahrnovat i návrhy na příběhy. Já si to promyslím a třeba se tu váš návrh objeví a vyvine se v nádherný příběh!

Doufám, že se vám blog bude líbit a že si tu užijete hodně zábavy!
Vaše Beth

PS: Mimoto tu budou různé články o knihách a možná i jiých věcech :)
 


Komentáře

1 Ywen Ywen | Web | 17. července 2011 v 21:06 | Reagovat

xD teď jsem na tento blog ,,omylem" narazila, hledala jsem totiž úplně jiný, ale přepsala jsem se, ale teď si okamžitě zapisuju adresu :D. příběhy na pokračování se mi moc líbí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama